Інтерактивна школа сучасного консультанта

18 лютого 2021р. відбулося перше згідно з планом роботи на рік засідання «ІНТЕРАКТИВНОЇ ШКОЛИ СУЧАСНОГО  КОНСУЛЬТАНТА ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ».

Метою заходу «Вебінар як форма ефективної роботи консультанта” було формування  професійних компетентностей  працівників ЦПРПП  через  розвиток навичок застосування нової освітньої інформаційно-комунікаційної технології – вебінарів – у  навчанні  й консультуванні педагогічних працівників.

Під час вебінару  модератори ДМИТРЕНКО Лариса (директор Центру) та СОЛОНСЬКИЙ Ігор (консультант Центру) занурили  учасників у теорію питання; ознайомили з матрицею підготовки до вебінару; надали  поради щодо його успішного проведення; запросили в пекідж-тур платформою ZOOM.

Наступне засідання «ШКОЛИ…» відбудеться у квітні поточного року й буде присвячено питанням медіа активності Центру професійного розвитку педагогічних працівників у Інтернет  просторі.

Ми з вами, а не над вами. Ми допомагаємо, а не контролюємо. Ми обмінюємося ідеями, а не досвідом. Ми працюємо на ваші запити, а не нав’язуємо своє. Ми радимось, а не радимо. Ми вчимося один в одного, а не повчаємо.

Create your website with WordPress.com
Для початку
%d блогерам подобається це: